Fojtik Cycling

Tretry DMT v naší nabídce

Tretry DMT v naší nabídce

Poznali jste toho mladíka ? Rozumíme, že není jednoduché sledovat všechny cyklo závody, jezdce a mít v tom neustálý přehled. Věříme však, že Tour de France sleduje každý a proto vám nemohl uniknout fenomenální Tadej Pogačar. Vyhrál Starou dámu dvakrát v řadě a jen letos má na kontě 12 vítěztví. Tento fenomén ze Slovinska je hlavním ambasadorem italské značky treter DMT. 

Tretry DMT v naší nabídce

DMT je italská značka, která se specializuje výhradně na výrobu cyklistických treter již od roku 1978. Pyšní se vynikající kvalitou svých produktů a inovativními technologiemi. Díky tomu se stala jednou z předních značek na celosvětovém trhu. 

Jednou z inovativních technologií, kterou DMT používá, je speciální 3D úplet svrchní části tretry, která je protkaná několika tisíci nití, přičemž každá část boty má jinou hustotu úpletu. Tento úplet se nachází v oblasti klenby nohy a poskytuje lepší podporu noze během šlapání. Tato technologie je navržena tak, aby se přizpůsobila tvaru nohy a poskytovala maximální oporu a pohodlí. Úplet také pomáhá redukovat únavu a bolest nohou během delších jízd a zvyšuje celkovou účinnost šlapání. 

Tretry DMT v naší nabídce

DMT také používá další inovativní technologie, jako je například "Skeleton System", který zvyšuje stabilitu a snižuje váhu treter. Většina treter je osazena Boa kolečky, které umožňují cyklistům přesně nastavit úroveň podpory a pohodlí. V nabídce jsou tretry i s klasickým šněrováním na tkaničky. 

 

Tretry DMT v naší nabídce

Celkově lze říci, že design treter DMT je vysoce sofistikovaný a zaměřený na maximální pohodlí a podporu nohy při jízdě. Vzhledem k tomu, že tretry jsou jedním z nejdůležitějších prvků cyklistické výbavy, DMT se snaží poskytnout cyklistům nejlepší možnou kvalitu a výkon. 

Tretry DMT v naší nabídce

Model KR0 a KRSL - nejvyšší modely silničních treter v nabídce 

 • 206g resp. 208g 
 • nové Li2 BOA nebo tkaničky ? 

Kdyby jste váhali, tak Pogačar si boty před závodem šněruje... 

Tretry DMT v naší nabídce

KM0 - top závodní tretra se nejlepšími technologiemi co DMT nabízí v kategorii MTB

 • 271g 
 • nové Li2 BOA kolečka
 • dvě barvy

KM1 - další z top treter italské značky / na obrázku /

 • nejširší model v nabídce 
 • 300g
 • 3 barvy
Tretry DMT v naší nabídce

GK1 - jeden gravelový model v nabídce 

 • 3 barvy
 • pogumovaná spodní část svršku proti oděrkám
 • jednoduchý a stylový design
 • 307g 
Tretry DMT v naší nabídce

Pokud vás zajímá jestli vám může bota přilnout na nohu stejně jako ponožka, rozhodně by jste je měli vyzkoušet! Tretry jsou společně s helmou nejdůležitější část vybavení ( postupně však zjistíte, že každá část je nejdůležitější :) ) , kterou je potřeba si zkusit a u DMT to platí dvojnásob. Pro správný výběr treter a jejich velikosti je nejdůležitější pocit nohy v botě a ten na internetu nedostanete.

Navštivte naši kamennou prodejnu, rádi vám poradíme a nastavíme i kufry. 

RIDE YOUR BEST

DMT

FOJTÍK CYCLING © Copyright – 2022 FOJTÍK CYCLING – All Rights Reserved

Vytvořeno s láskou vxproduction