Fojtik Cycling

O nás

Ve Fojtík Cycling jsou cyklisté doma.

KDO
JSME

KDO
JSME

Cyklistika je naše vášeň a životní styl. S tímto přesvědčením jsme v roce 2018 otevřeli cykloobchod Fojtík Cycling. Pracují u nás lidé, kteří tento přístup sdílí. Mnozí mají zkušenosti se závodní i profesionální cyklistikou. Spoluzakladatel cykloshopu Jan Fojtík závodil přes 20 let. Dodnes aktivně jezdí a spolu s kolegy rozšiřuje brněnskou komunitu cyklistů v cykloklubu Fojtík Cycling. 

IMG_53
IMG_5588
IMG_9424-2

Vítáme
všechny cyklisty

Vždy dobře poradíme a nabídneme ty nejlepší služby. Naším cílem je, aby měli lidé z kola radost a dobře jim sloužilo.

Řekli o nás

Peter Balogh, ——

,,Vždy jsem chtěl najít shop, kde bych nekupoval jenom zboží ale životní styl. Kde bych nechodil jenom pro věc, ale pro zážitek a fantastický zákaznický servis. Kde bych se po celém týdnu stavil a znovu se o něco víc nadchnul pro cyklistiku. Ten shop jsem u vás našel a ještě ke všemu se můžu dívat na italskou vlajku na kole.‘‘

Pavel Juráček, ——

" Fojtík Cycling to není jen obchod a jeho tvář, Honza Fojtík, je to parta borců co ví co dělají a dost je to baví. Doporučuji všem co očekávají osobní přístup a hledání řešení. Odvezl jsem si silničku Willier Garda a je to raketa, díky Honzo, díky borci! "

Tomáš Doušek, ——

" Pro mě cyklistický domov. Místo kam jedeš pro kolo, vybavení, oblečení, kávu, rady a dobrou náladu. Více než cykloshop => komunita. "

Aleš Kovář, ——

" Ve Fojtík Cycling jsem našel "svůj" cykloobchod, kde s ochotou a úsměvem ladí a udržují všechna naše kola, i když jsem třeba nevěděl co znamená výraz forbec :) Vyplatí se mi k nim zajet, i když pro mě sídlí na druhé straně města. Jo, a mají tam i skvělý kafe! "

Wilier
Serk
Ridley
Factor
Lapierre
Ghost
Qayron
Norco
Santini
Met
DMT
TAF
Campagnolo
Topeak
Ergon
Deda
Wolftooth
basta gear
shimano
Look
Ritchey
Oakley
San Marco
TUFO
Continental
Challange
Wolfgang
Denza

FOJTÍK CYCLING © Copyright – 2022 FOJTÍK CYCLING – All Rights Reserved

Vytvořeno s láskou vxproduction