Fojtik Cycling

Evoluce v aero designu - Filante SL

Evoluce v aero designu - Filante SL

Vývojový proces Filante SL byl pečlivě promyšlený a výsledkem je kolo, které staví na konceptu, že v evoluujícím druhu může pokrok nastat pouze díky nejvíce promyšleným změnám. Největší důraz je kladen na schopnost přizpůsobit se změně, nikoliv na sílu ani inteligenci.

Evoluce v aero designu - Filante SL

Filante SL si bere inspiraci ze svého slavného bratra, Filante SLR, který se stává oblíbeným modelem mezi profesionálními závodníky na nejprestižnějších světových závodech. Díky několika jednoduchým technickým inovacím se Filante SL stává komfortnějším modelem v porovnání s verzí SLR, což však neovlivňuje jeho výkonnost.

 

Evoluce v aero designu - Filante SL

Filante SL přináší nejen aerodynamický design, ale i moderní technologie, které ho dělají skvělou volbou pro cyklisty na všech úrovních. Nový rám z uhlíkových vláken a lehký přírůstek hmotnosti o necelých 150 gramů oproti verzi SLR zajistí, že se budete cítit rychle a pohodlně.

Evoluce v aero designu - Filante SL

S Filante SL se Wilier dívá dopředu, přináší nový standard v aerodynamice a zároveň nabízí možnost všem cyklistům stát se součástí této evoluce. Ať už jste závodník nebo rekreační jezdec, Filante SL je kolo, které vám pomůže dosáhnout nových úspěchů a užít si jízdu na plno. Nastal čas přivítat budoucnost cyklistiky.

Více informací o specifikacích a cenách naleznete na oficiálních stránkách výrobce www.wilier.com 

U nás budou kola dostupná na začátku roku 2024. 

 

 

 

zdroj fotek : wilier.com 

FOJTÍK CYCLING © Copyright – 2022 FOJTÍK CYCLING – All Rights Reserved

Vytvořeno s láskou vxproduction