Fojtik Cycling

RIDLEY HELIUM SLX CUSTOM

RIDLEY HELIUM SLX CUSTOM

Roman už od nás jedno Ridley má - Kanzo Adventure. Chtěl si na novou sezónu udělat radost rychlou silničkou. Protože Ridley moc dobře zná a ví, že mají skvělej program na individuální zvolení barvy kola, měl jasno hned ze startu. Candy červená a metalická zlatá na rámové sadě Helium SLX. 

RIDLEY HELIUM SLX CUSTOM

Přivezl nám jeho původní kolo, změřili jsme posed, vzali si i jeho míry a vybrali správnou velikost rámu. Zvolili jsme i odpovídající kombinaci integrovaných řidítek s představcem a  sedlovku s offsetem. Některé komponenty měl vlastní a se zbytkem jsme mu pomohli my. Zbytek se už odehrál u nás na dílně a tak mohla vzniknout další parádní stavba kola.

RIDLEY HELIUM SLX CUSTOM

Krásná custom barva, kterou si navolil, je tím hlavním čeho si na kole všimnete. Narozdíl od malých drobností, které na pohled nejsou až tak poznat, ale ocení je při každém šlápnutí. Vsadili jsme na keramickou kladku přehazovačky Kogel Bearings a keramické středové složení od Cema Ceramic Bearing

RIDLEY HELIUM SLX CUSTOM

Roman je spokojenej, má to co chtěl a bez kompromisů. My máme radost taky. Už teď se těšíme na další stavbu kol. Čeká tam na nás parádní titan gravel od Serku na Ekaru a nová značka hi-end carbonů ARC8 na AXS mulletu, konkrétně jejich gravel raketa Eero. Obě značky nabízíme u nás v kamenné prodejně.

 
Jaro se blíží, tak buď ready taky. 

FOJTÍK CYCLING © Copyright – 2022 FOJTÍK CYCLING – All Rights Reserved

Vytvořeno s láskou vxproduction